Lider w branży trwałości zapachu

Perfumy stworzone, by trwać

Nasza misja od 2013 roku

Jesteśmy tutaj, aby przywrócić wielkość zapachom!

Przygotuj się na pachnącą podróż, w której liczy się jakość, zrównoważony rozwój i ręczne wykonanie!

W The Saltworks Company każdą butelkę perfum tworzymy na zamówienie, jedną na raz, aby zapewnić minimalne odpady i maksymalną satysfakcję z zapachu.

Nasza pracownia w Ramsgate, Kent, to miejsce, gdzie dzieje się magia - każdego dnia wylewamy, naciskamy, formujemy, wyciskamy, zaciskamy, zakręcamy, zamykamy, polerujemy, mieszamy, ubijamy, wkładamy knot, zdrapujemy i pakujemy wszystko ręcznie, partiami.

Ale prawdziwą tajemnicą naszych perfum są składniki. Pozyskujemy najwyższej jakości materiały zapachowe z Grasse we Francji i używamy naturalnych wosków roślinnych i bazowych składników do wszystkiego, co tworzymy.

Nic dziwnego, że nawet największe i najbardziej luksusowe marki używają tych samych składników!

Każdy zapach to unikalne połączenie od 10 do 50 różnych składników perfum, wszystkie pozyskiwane w sposób zrównoważony i starannie wyselekcjonowane.

Dlatego też dlaczego zadowalać się masową produkcją i bezosobowymi perfumami? Wybierz The Saltworks Company, aby naprawdę doświadczyć zapachu tworzonego przez rzemieślnika. Od naszej pracowni do Twojego nosa, jesteśmy oddani dostarczaniu Ci najlepszego z najlepszych. Czas doświadczyć sztuki tworzenia perfum, takiej, jaką miała być.

Dla ludzi od ludzi

Osiągnij doskonały efekt już przy pierwszym użyciu perfumy Saltworks.

Rozumiemy, jak frustrujące może być to, że perfumy zużywają się w połowie wieczoru. Nie zawsze jest czas, aby spryskać się większą ilością - jeśli w ogóle można spakować perfumy - a kto chce się tym zajmować?

Nasze butelki zawierają 25% perfum w porównaniu ze standardem branżowym wynoszącym 15%, dzięki czemu Ty i Twoje towarzystwo możecie cieszyć się długotrwałymi zapachami!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od początku do końca.

Nasze perfumerie w Wielkiej Brytanii

The Saltworks Company - London

Adres:

106A Upper St, London N1 1QN

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Sobota: 11:00 – 19:00

Niedziela: 11:00 - 17:00

Wskazówki dojazdu

The Saltworks Company - Ramsgate

Adres: The Old Station, 12 Charlotte Ct, Ramsgate CT11 8HE

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Sobota: 10:00 –17:30

Niedziela: 12:00 – 16:00

Wskazówki dojazdu