Ręcznie Robione
Perfumy

Tworzone z Pasją w Wielkiej Brytanii.

Perfumeria zrodzona z pasji w Wielkiej Brytanii

Cicho i skrupulatnie komponujemy sztukę zapachów, doskonałą równowagę między wspomnieniami a sztuką. Nasza elegancja wynika z doświadczenia.

Wyprodukowane w Wielkiej Brytanii, z użyciem najwyższej jakości materiałów perfumeryjnych z Grasse we Francji - uważanej za światową stolicę perfum.

Tworzymy butelkę perfum świeżą, ręcznie, jedną butelkę na raz, w miarę zamawiania przez klientów, aby zapewnić minimalne marnotrawstwo.

Codziennie starannie nalewamy, naciskamy, formujemy, wyciskamy, zaciskamy, zamykamy, uszlachetniamy, mieszamy, ubijamy, wkładamy knot, zeskrobujemy i owijamy wszystko ręcznie, małymi partiami w naszej pracowni w Kent.

Wyprodukowane ręcznie, lokalnie w Kent, Anglia.

Jesteśmy dumni z pracy na poziomie lokalnym i dbamy o to, aby każda kropla, która trafia do Twoich perfum, pochodziła z zrównoważonych źródeł.

Pasja i uczucia
Sztuka zapachów.

Zapach ma moc zmieniania nastroju, łączenia się z czasem lub miejscem i skupiania ducha na pozytywnej przyszłości.

Mając to na uwadze, nieustannie pracujemy nad tworzeniem nowych, lepszych i bardziej unikalnych zapachów, więc kiedy szukasz czegoś z Twoim imieniem, możesz to znaleźć w Saltworks.Nasi perfumiarze tworzą kuszące kreacje pełne emocji, charakteru i osobowości, wykorzystując wysokie stężenie naturalnych składników połączonych z niesamowitą paletą najwyższej jakości olejków zapachowych.

our perfumers blend alluring creations filled with emotion, character and personality, using a high concentration of natural ingredients fused with an incredible pallet of the highest quality perfume oils.

Historia zapachów prowadzi nas do przodu

Zachowując głęboki szacunek dla historii perfumiarstwa, myślimy przyszłościowo w tworzeniu naszych zapachów i często inspirujemy się nowymi doświadczeniami, które odnoszą się do współczesności.

Uchwyć wspomnienia, starannie malując niewidzialny obraz za pomocą naszej mieszanki olejków zapachowych, znajdując idealną równowagę materiałów perfumeryjnych.

Często patrzymy na nasze rzemiosło jak na komponowanie utworu muzycznego, dzieląc się tą samą mową, łączymy "nuty głowy", "nuty serca" i "nuty bazy", aby uzupełnić nasze symfonie.

Misja długotrwałych perfum

The Saltworks Company dokłada wszelkich starań, aby oferować najlepsze, długotrwałe zapachy dla tych, którzy chcą, aby ich obecności towarzyszyło podwyższone poczucie aromatu.Osiągnij doskonały efekt już przy pierwszym użyciu perfumy Saltworks.Rozumiemy, jak frustrujące może być to, że perfumy zużywają się w połowie wieczoru. Nie zawsze jest czas, aby spryskać się większą ilością - jeśli w ogóle można spakować perfumy - a kto chce się tym zajmować?

Nasze butelki zawierają 25% perfum w porównaniu ze standardem branżowym wynoszącym 15%, dzięki czemu Ty i Twoje towarzystwo możecie cieszyć się  długotrwałymi zapachami!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od początku do końca.

Jak sprawić, by wybór perfum był łatwy?

Podzieliliśmy wszystkie nasze kompozycje na uproszczone rodziny zapachów, aby każdy mógł znaleźć tylko te perfumy, które mu się podobają.

Wybór jest podzielony na 4 rodziny

- Drzewny

to pełne, bogate zapachy o słodkich, pikantnych nutach, takich jak pudrowa, waniliowa orchidea, szlachetna i bujna wanilia, pikantny, zachęcający cynamon oraz aromatyczny i pikantny kardamon.

Zapachy te są bardzo zmysłowe i egzotyczne.

Większość perfumiarzy uważa tę rodzinę za najbardziej luksusową.

- Świeży

Ta rodzina zapachowa obejmuje jedne z najbardziej orzeźwiających i żywych zapachów na świecie.

Są one definiowane przez jasne, cytrusowe, oceaniczne, ziołowe i zielone nuty, które często są wzmacniane przez utrzymujące się elementy drzewne.

Bardziej wyrafinowane zapachy są zwykle łączone z pikantnymi nutami, a melanż cierpkich, aromatycznych zapachów z owocowymi i pikantnymi akcentami jest również powszechny w tej rodzinie zapachów.

Mogą one obejmować pikantną, przyjemną bergamotkę, ziemistą, pikantną i orzechową szałwię oraz podnoszący na duchu grejpfrut.

- Kwiatowy

Z aromatami przypominającymi świeżo ścięte kwiaty, niektóre z najpopularniejszych zapachów na świecie należą do tego sektora.

Są one uważane za kobiece i zawierają urzekające nuty, takie jak upajający jaśmin, jasna lilia i piżmowa romantyczna róża.

Zapachy te mogą być zaskakująco skomplikowane i delikatne w tym samym czasie, w zależności od intensywności zapachu i innych nut dodanych do mieszanki.

- Owocowy

rodzina, która znajduje się pomiędzy zapachem świeżym i kwiatowym. Zasadniczo składa się ze słodkich aromatów zawierających nuty aksamitnej brzoskwini, gęstej, lekko słodkiej gruszki i chrupiącego jabłka.

Oddziaływanie perfum na nasze życie
Podnoszące na duchu zapachy z najlepszymi składnikami.

Wierzymy w pozytywny wpływ, jaki mogą mieć na nas perfumy. Właśnie dlatego składniki, które wybieramy, są tak ważne.

Zaczynając od wyjątkowego stężenia olejku perfumeryjnego w każdym flakonie perfum, jesteśmy dumni z tego, że łamiemy ograniczające standardy branży perfumeryjnej, aby robić to inaczej, nasze perfumy są długotrwałe z co najmniej 25% stężeniem, przewyższając standard branżowy, dodając 20% więcej niż większość marek, uwielbiamy głębię i charakter, jaki naturalne olejki wnoszą do zapachu, oraz podnoszące na duchu, orzeźwiające i energetyzujące właściwości, które mogą zaoferować.

Zawsze pozyskiwaliśmy najlepsze surowce do naszych kompozycji. Wszystkie nasze absoluty i olejki eteryczne są pozyskiwane w sposób zrównoważony od naszych dostawców, którzy ściśle monitorują jakość każdej uprawy, aby zapewnić ich najwyższą jakość.

Perfumeria w Londynie
The Saltworks Company - Islington
Nasza londyńska perfumeria; odwiedź nas, aby uzyskać fachową poradę i dopasować swój wyjątkowy zapach od Saltworks
Dojazd więcej
Perfumeria w Ramsgate
The Saltworks Company
Nasza perfumeria w Ramsgate; odwiedź nas, aby uzyskać fachową poradę i dopasować swój wyjątkowy zapach z Saltworks
Dojazd więcej