Używanie perfum w świecach zapachowych

Prawdziwy aromat w świecach zapachowych

Każda świeca to mieszanka 10-50 zapachów Parfum

Tworzone z pasją w Ramsgate w Wielkiej Brytanii. Pozyskiwane i komponowane przy użyciu rzadkich, cennych, etycznie hodowanych i zrównoważonych składników z Grasse we Francji. Jesteśmy całkowicie wolni od okrucieństwa i nie przeprowadzamy testów na zwierzętach.

Dzięki temu, że jesteśmy wolni od toksyn, zapewniamy, że w naszych zapachach nie ma parabenów i ftalanów, które są jednymi z najlepszych "brudnych składników" w branży kosmetycznej.

Każdy zapach to unikalna mieszanka od 10 do 50 różnych składników perfum, wszystkie pozyskiwane w sposób zrównoważony.

Perfumy z Grasse we Francji

Mieszkańcy Grasse zaczęli zaopatrywać perskich producentów zapachów w surowce już w XVI wieku. Branża zapachów powoli się rozwijała, gdy region zaczął produkować mydła o zapachu irysa, hiacyntu i róży. Małe miasteczko Grasse jest obecnie powszechnie uważane za światową stolicę perfum

Zapach w domu jest ważny

Zapachy, które wybieramy do naszych domów, mogą być równie ważne i osobiste, jak nasze perfumy. Niektóre aromaty mogą wywoływać znajome zmysły w pamięci - na przykład zapach, który osobiście kochasz, zapach używany przez twoją mamę w domu lub perfumy ze znaczących wakacji - wszystko to może uspokoić twój umysł, dając fizyczne odczucie wspomnienia.

Perfekcja w produkcji świec

Każdy zapach jest dokładnie testowany, aby zapewnić czyste spalanie, bezpieczną wysokość płomienia i odpowiednią grubość knota. Przy każdej partii ponownie testujemy, aby zapewnić czyste i równomierne spalanie wszystkich naszych świec. To poświęcenie oznacza, że naprawdę udoskonaliliśmy sztukę tworzenia świec zapachowych.

Odwiedź nasz sklep w Londynie
Świece zapachowe w Islington
Przyjdź do naszego sklepu i sam poczuj różnicę
Londyńskie świece zapachowe
Odwiedź nas w Ramsgate
Sklep ze świecami Ramsgate
Przyjdź do naszego sklepu i sam poczuj różnicę
Sklep ze świecami Ramsgate