Saltworks - londyński sklep ze świecami

Świece Islington

The Saltworks Company - Islington

Odkryj katalog online ręcznie wykonanych świec z naturalnego wosku sojowego lub przyjdź do naszej perfumerii Islington w pobliżu London Angel, aby znaleźć wyjątkowy zapach do domu.

Odwiedź nasz sklep ze świecami w Londynie - Islington

Powered by HuraTips.Com

Najłatwiejszy sposób dotarcia do nas

Nasza perfumeria znajduje się zaledwie 5 minut spacerem od Angel Underground Station gdzie można sprawdzić rozkład jazdy linii północnej.

Jesteśmy również łatwo dostępni autobusem, nasz sklep znajduje się naprzeciwko St Mary's Church (Stop N)

Można więc do nas dojechać liniami autobusowymi

Trasy: 4, 19, 30, 43, N19, N41, N277

Rozkład jazdy można sprawdzić tutaj

Islington candle shop

The Saltworks Company - Islington

106A Upper St, London N1 1QN

Telefon:

020 7209 7596

Godziny otwacia:

Pon - Sb : 11:00 - 19:00

Sobota : 11:00 - 17:00

Richtungen

Naturalna mieszanka perfum i wosku sojowego - idealna świeca -

W Saltworks - Islington wiemy, że każdy jest inny, zwłaszcza w Londynie. Dlatego stworzyliśmy 12 różnych zapachów świec i dyfuzorów, aby pomóc Ci znaleźć to, co kochasz.

1. Te same perfumy, których używasz na swoim ciele - bezpieczniejsze i przetestowane

2. Świece Saltworks są ręcznie robione w Ramsgate, Kent - Wielka Brytania.

3. nie mieszamy ani nie oszukujemy - są wykonane w 100% z soi

4. Nie zawierają parafiny ani wosku pszczelego - co oznacza brak dymu, sadzy, knotów i emisji dwutlenku węgla.

Jesteśmy pasjonatami ochrony środowiska, dlatego zdecydowaliśmy się używać wosku sojowego, ponieważ jest on biodegradowalny i spala się czyściej niż inne rodzaje wosku. Nie zawierają one żadnych szkodliwych substancji chemicznych, takich jak parafina lub produkty petrochemiczne. Wszystkie nasze zapachy są produkowane w Wielkiej Brytanii i są wolne od produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego lub testów na zwierzętach. Nasze świece są produkowane w Wielkiej Brytanii, więc możesz mieć pewność, że otrzymujesz produkty najwyższej jakości.

Wierzymy, że każdy zasługuje na szansę doświadczenia magii naturalnych świec z wosku sojowego, dlatego używamy wysokiej jakości zapachów pochodzących z Grasse we Francji. Nasze świece mają długi czas palenia i są dostępne w różnych zapachach, aby dopasować się do każdego nastroju.

Są sugestywne i niezapomniane oraz sprawiają, że czujesz się jak bohater własnej historii. Mogą również pomóc wyróżnić się z tłumu i dać ludziom świetne pierwsze wrażenie o tym, kim jesteś.

A wszystkie nasze zapachy do domu możesz sprawdzić już teraz w naszym sklepie ze świecami w London - Islington

NIE TESTOWANE NA ZWIERZĘTACH, WOLNE OD TOKSYN I ZRÓWNOWAŻONE świece w sercu Islington

Ręcznie robione świece zapachowe w północnym Londynie

Nasze ręcznie robione świece nie tylko pięknie wyglądają, ale także pięknie pachną, olejki, których używamy w naszych świecach, nie są zwykłymi mieszankami, są jedyne w swoim rodzaju. Od drewna gwajakowego po wetiwer, paczulę i mech dębowy - każdy znajdzie tu wyjątkowy zapach z Twoim imieniem. Idealny zapach, aby uczynić każdy dzień lepszym.

Świece wykonane ręcznie w Wielkiej Brytanii

Świece te nie są produkowane masowo przez fabryki i maszyny, są ręcznie nalewane w małych partiach przez doświadczony zespół brytyjskich nalewaczy świec w tradycyjny sposób

Otrzymujesz starannie wykonane zapachy zaprojektowane przez brytyjskich perfumiarzy przy użyciu tych samych składników perfum, które są używane w rzeczywistych zapachach do ciała.

Gwarantujemy, że nasze świece nie zawierają masowo produkowanych olejków ani dodatków. Są one wykonane z najwyższej jakości ekologicznego wosku sojowego, przyjaznego dla wegan, który jest nasycony naszą unikalną mieszanką zapachów premiumparfum.

Produkując wszystko w małych ilościach, możemy zapewnić, że wszystkie aspekty są zgodne z najwyższymi standardami.

Odkryj Saltworks

Zestaw Odkrywczy Saltworks - najlepszy sposób, aby cieszyć się naszym zapachem i dać im drugą myśl, można go odebrać w naszym sklepie Islington lub dostarczyć do domu.

Zestaw Odkrywczy

Uzupełniaj i oszczędzaj

Używamy tylko jednego stylu butelek dla wszystkich naszych perfum, więc możesz zabrać pustą butelkę do naszej londyńskiej perfumerii i uzupełnić ją innym lub tym samym zapachem, który wybierzesz - za każdym razem, gdy uzupełnisz, nie tylko pomożesz w rozwiązaniu problemu odpadów, ale także zaoszczędzisz 20 £ na zakupie.

Uzupełniaj i oszczędzaj