Saltworks - sklep ze świecami w Kent

Świece zapachowe w Ramsgate

The Saltworks Company - Ramsgate

Odkryj katalog online ręcznie wykonanych świec z naturalnego wosku sojowego lub przyjdź do naszej perfumerii Islington w pobliżu London Angel, aby znaleźć wyjątkowy zapach do domu.

Odwiedź nasz sklep ze świecami w Ramsgate - Kent

Powered by HuraTips.Com

Najłatwiejszy sposób dotarcia do nas

Znajdujemy się w centrum miasta Ramsgate, niedaleko Charlotte Court i można do nas dojechać autobusem zatrzymującym się na przystanku B

Ramsgate candles shop

The Saltworks Company

The Old Station, 12 Charlotte Ct, Ramsgate CT11 8HE

Godziny otwarcia:

Pon - Sb : 10:00 - 17.30

Niedziela : 12:00 - 16:00

Richtungen

Naturalna mieszanka perfum i wosku sojowego - Idealna świeca -

W Saltworks - Ramsgate wiemy, że każdy jest inny, zwłaszcza w Kent, dlatego stworzyliśmy 12 różnych zapachów świec i stroików, aby pomóc Ci znaleźć to, co kochasz.

1. Te same perfumy, których używasz na swoim ciele - bezpieczniejsze i przetestowane
2. Świece Saltworks są ręcznie robione w Ramsgate, Kent - Wielka Brytania
3. Nie mieszamy ani nie oszukujemy - są wykonane w 100% z soi.
4. Nie zawierają parafiny ani wosku pszczelego - co oznacza brak dymu, sadzy, knotów i emisji dwutlenku węgla.


Jesteśmy pasjonatami ochrony środowiska, dlatego zdecydowaliśmy się używać wosku sojowego, ponieważ jest on biodegradowalny i spala się czyściej niż inne rodzaje wosku. Nie zawierają one żadnych szkodliwych substancji chemicznych, takich jak parafina czy substancje petrochemiczne. Wszystkie nasze zapachy są produkowane w Wielkiej Brytanii i są wolne od produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego lub testów na zwierzętach. Nasze świece są produkowane w Wielkiej Brytanii, więc możesz mieć pewność, że otrzymujesz produkty najwyższej jakości.

Wierzymy, że każdy zasługuje na szansę doświadczenia magii naturalnych świec z wosku sojowego, dlatego używamy wysokiej jakości zapachów pochodzących z Grasse we Francji. Nasze świece mają długi czas palenia i są dostępne w różnych zapachach, aby dopasować się do każdego nastroju.

Są sugestywne i niezapomniane i sprawiają, że czujesz się jak bohater własnej historii. Mogą również pomóc ci wyróżnić się z tłumu i dać ludziom świetne pierwsze wrażenie o tym, kim jesteś.

Możesz sprawdzić wszystkie nasze zapachy do domu w naszym sklepie ze świecami w Ramsgate

NIE TESTOWANE NA ZWIERZĘTACH, WOLNE OD TOKSYN I ZRÓWNOWAŻONE

Ręcznie robione świece zapachowe w Kent

Nasze ręcznie robione świece nie tylko pięknie wyglądają, ale także pięknie pachną. Olejki, których używamy w naszych świecach , nie są zwykłymi mieszankami, są jedyne w swoim rodzaju. Od drewna gwajakowego po wetiwer, paczulę i mech dębowy - każdy znajdzie tu wyjątkowy zapach z Twoim imieniem. Idealny zapach, aby uczynić każdy dzień lepszym.

Świece wykonane ręcznie w Wielkiej Brytanii

Świece te nie są produkowane masowo przez fabryki i maszyny, są ręcznie nalewane w małych partiach przez doświadczony zespół brytyjskich nalewaczy świec w tradycyjny sposób

Otrzymujesz starannie wykonane zapachy zaprojektowane przez brytyjskich perfumiarzy przy użyciu tych samych składników perfum, które są używane w rzeczywistych zapachach do ciała.

Gwarantujemy, że nasze świece nie zawierają masowo produkowanych olejków ani dodatków.

Są one wykonane z najwyższej jakości ekologicznego wosku sojowego, przyjaznego dla wegan, który jest nasycony naszą unikalną mieszanką zapachów premiumparfum.

Produkując wszystko w małych ilościach, możemy zapewnić, że wszystkie aspekty są zgodne z najwyższymi standardami.

Odkryj Saltworks

Zestaw Odkrywczy Saltworks - najlepszy sposób, aby cieszyć się naszym zapachem i dać im drugą myśl, można go odebrać w naszym sklepie Islington lub dostarczyć do domu.

Zestaw Odkrywczy

Uzupełniaj i oszczędzaj

Używamy tylko jednego stylu butelek dla wszystkich naszych perfum, więc możesz zabrać pustą butelkę do naszej londyńskiej perfumerii i uzupełnić ją innym lub tym samym zapachem, który wybierzesz - za każdym razem, gdy uzupełnisz, nie tylko pomożesz w rozwiązaniu problemu odpadów, ale także zaoszczędzisz 20 £ na zakupie.

Uzupełniaj i oszczędzaj